MŠ 1. Vrdy
MŠ Vrdy

Ředitelství

Náš vzdělávací program

Předškolní vzdělávání uskutečňujeme podle Školního vzdělávacího programu, který je v souladu s Rámcově vzdělávacím programem pro předškolní  vzdělávání, což je kulikulární dokument státní úrovně platný pro veškerá předškolní vzdělávání.

Konkrétní vzdělávací nabídku ještě rozpracováváme na každý týden do Třídních vzdělávacích programů každé třídy.

S aktuálním týdenním programem společně s texty básniček či písniček seznamujeme rodiče prostřednictvím nástěnek v dětských šatnách.

Co chceme

Jde nám o to, aby se v naší mateřské škole děti cítily spokojeně, bezpečně jako doma, aby zde prožívaly psychickou i fyzickou pohodu, aby k nám chodily rády a do mateřské školy se těšily.

Reagujeme na zájem dětí- není důležitý výsledek, ale prožitek dětí.

Naše motto: „ Mateřská škola plná pohody po celý rok“

Na co se můžete těšit

Pořádáme akce a oslavy u příležitosti svátku Mikuláše, Vánoc, Velikonoc, Dne matek, Dne dětí, slavnostně se loučíme s předškoláky. S dětmi oslavujeme i jejich svátky a narozeniny.

Navštěvuje nás Policie ČR, Hasiči, spolupracujeme s Místní knihovnou, pořádáme společné akce s Mateřskou školou II. Vrdy a se Základní školou Vrdy.

Ředitelství

Digitalizace

Školka v pohybu

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Šablony I