MŠ 1. Vrdy
MŠ Vrdy

Informace k otevření MŠ 3.5.2021

Informace o úplatě za předškolní vzdělávání /školné/

Rodičům, kteří uhradili za měsíc březen a duben školné a v době od 12.4. do 30.4.2021 jejich dítě nenastoupilo do MŠ, bude školné vráceno v plné výši.

Děti rodičů IZS, kteří nastoupily v této době do MŠ a nejsou předškoláci, bude poměrná částka za měsíc duben vrácena na jejich účet.

Školné za měsíc květen beze změn.

Děkujeme za spolupráci.

Informace k otevření MŠ od 3. 5. 2021:

Vážení rodiče,

od pondělí 3. května se otevírá mateřská škola. Děti nebudou testovány, ani nebudou nosit respirátor či roušku.

Předávání dětí učitelce zůstává beze změn. Žádáme rodiče, aby nahlásili docházku dítěte během pátku 30. dubna nebo v pondělí do 8.00hodin učitelkám na třídách. Obědy si nahlaste ve školní jídelně Základní školy Vrdy dnes do 13,00 hodin.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás.

Informace o provozu od 26.4.2021:

Informace o provozu mateřské školy od 12. dubna 2021:

Otevření mateřských škol dle MŠMT a režimové opatření v I. fázi

Mateřská škola bude otevřena pouze pro děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné tj pro děti, které do 31.8.2021 dovrší věku 6 let.
Podrobné informace k organizaci předškolního vzdělávání budou umístěny na webových stránkách školy do konce týdne tj do 9.4.2021. Čekáme na upřesňující informace z MŠMT k otevření mateřských škol k 12.4.2021.

Děkujeme za pochopení a následnou spolupráci.
Bc. Renata Mišutková, ředitelka školy